Urząd Gminy: II naboru zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu II naboru zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”.

Nabór zgłoszeń lokalizacji będzie odbywał się w dniach od 17.10.2018r. do 30.11.2018r.

Wszystkie informacje dotyczące naboru oraz druki Zgłoszenia lokalizacji wraz z załącznikiem Zgoda na przetwarzanie danych osobowych są dostępne na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl/przewodnik-krok-po-kroku, oraz w Urzędzie Gminy pokój nr 7.

Wypełnione Zgłoszenie lokalizacji należy złożyć w Urzędzie Gminy Ułęż, pokój nr 7 , tel. 81 866 70 28 wew. 35

Zapraszamy do udziału w projekcie.

 

Współpraca
Font Resize
Contrast